STRONA GŁÓWNA

 
 

Rok szkolny 2018/2019

 

Klasy 0 - III

poniedziałek

Godzina

nauczyciel

zajęcia

klasa

11.45 – 12.30

E. Kujawska

Zajęcia wyrównawcze

II a

11.45 – 12.30

T. Mazur

Gimnastyka korekcyjna

II a

11.45 – 12.30

I. Brylowska

Myślę. Rozumiem. Wiem.

I b

11.45 – 12.30

P. Kamińska

Język angielski

I a

12.45 – 13.30

M. Kotwica

Kółko młodego przyrodnika

I a

12.45 – 13.30

T. Mazur

Gimnastyka korekcyjna

II b

13.40 – 14.25

P. Klimczak

SKS

"0"

13.40 – 14.25

M. Kotwica

Terapia pedagogiczna

"0” I a,b

wtorek

12.45 – 13.30

D. Wiśniewska

Zajęcia wyrównawcze

II b

12.45 – 13.30

I. Brylowska

Zajęcia wyrównawcze

I b

12.45 – 13.30

R. Gohra

Zajęcia wyrównawcze

III a

12.45 – 13.30

A.Kowalczyk

Kółko czytelnicze – Moliki książkowe

III a

12.45 – 13.30 P. Klimczak Gimnastyka korekcyjna I a
13.45 – 14.30 P. Klimczak Gimnastyka korekcyjna I b

14.00 – 15.00

M. Grabowska

Warsztaty plastyczno - filmowe

I b

14.00-15.00 A. Lenartowicz Warsztaty plastyczno – filmowe IIIa + IIb chłopcy

14.00 – 15.00

A.Mordawska

Warsztaty plastyczno – filmowe

I a

14.00 – 15.00

A.Drygulska

Warsztaty plastyczno – filmowe

IV a,b

14.00 – 15.00

S. Widomska

Warsztaty plastyczno - filmowe

II a i II b chł.

środa

11.45 – 12.30

M. Kotwica

Zajęcia wyrównawcze

I a

11.45 – 12.30

A.Cieplik

Zajęcia taneczno - ruchowe

I – III

11.45 – 12.30

P. Klimczak

Gimnastyka korekcyjna

I a

11.45 – 12.30 T. Mazur Gimnastyka korekcyjna I b

11.45 – 12.30

K. Bukowska

Kółko biblijne

I - III

12.45 – 13.30

E. Kujawska

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

II a

12.45 – 13.30

R. Gohra

Kółko matematyczne

III a

czwartek

11.45 – 12.30

D. Wiśniewska

Zajęcia wspierające ucznia

II b

11.45 – 12.30

I. Brylowska

Etyka

I - III

13.40 – 14.25

P. Klimczak

Piłka ręczna dla chłopców

II - III

piątek

9.50 10.45

P. Klimczak

 Gimnastyka korekcyjna

„0”

Klasy IV, V, VI, VII VIII i 3 gimnazjum

poniedziałek

Według potrzeb

B. Banasiewicz, A.Szwedowska

Szkolny klub wolontariatu

IV- VII i 3 gimn.

13.40 – 14.25

L. Rojek

Przygotowanie do egzaminu z j. polskiego

3 b

13.40 – 14.25

R. Gohra

Terapia pedagogiczna

VIII c

13.40 – 14.25

T. Kywan

Kółko biblijne

VI a,b

13.40 – 14.25

A.Cieplik

Gimnastyka artystyczna

IV - VI

13.40 – 14.25

E. Zduńczuk

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

VI a,b

13.40 – 14.25

T. Mazur

Piłka nożna

IV - VI

14.35 – 15.20

D. Waszak

Zajęcia wyrównawcze z geografii

VII, VIII, 3 gimn.

14.35 – 15.20

R. Gohra

Terapia pedagogiczna

VIII b

14.35 – 15.20

A.Barzowska

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

VII a,b

14.35 – 15.20

J. Wołejko

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

VII, VIII, 3 gimn.

14.35 – 15.20

E. Zduńczuk

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

VIII a,b

13.30 – 15.00

G. Wójcik

Etyka

IV - VI

wtorek

13. 40 – 14.25
(co drugi tydzień)

K. Dąbrowska

Bezpieczni na drodze – przygotowanie do egzaminu na kartę rowerową

V a,b

13. 40 – 14.25

P. Kliszewska

Let’s make a project – kółko języka angielskiego

VI a

13.45 – 15.15

A.Wójcik

Relaks z komputerem

IV – VIII, 3 gimn.

14.35 – 15.20

D. Puchalska

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

3 a,b

14.35 – 15.20

R. Gohra

Terapia pedagogiczna

 

14.35 – 15.20

J. Wołejko

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

VII, VIII, 3 gimn.

14.35 – 15.20

K. Dąbrowska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

VIII a

środa

12.45 – 13.30

P. Kliszewska

Big science – kółko języka angielskiego

IV - VI

12.45 – 13.30

M. Kotwica

Terapia pedagogiczna

IV - V

13.40 – 14.25

J. Dajuk

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki

3a, b

13.40 – 14.25

A.Drobnik

Przygotowanie do egzaminu z języka polskiego

3 a

13.40 – 14.25

K. Głyżewski

Kółko biblijne

IV - VI

13.40 – 14.25

D. Waszak

Zajęcia wyrównawcze z geografii

VI

14.35 – 15.20

J. Dajuk

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

VIII b, c

14.35 – 15.20

D. Waszak

Zajęcia wyrównawcze z geografii

VII, VIII, 3 gimn.

14.35 – 15.20

M. Skowronek

Szkolne Koło Europejskie

VIII a, b, c

14.35 – 15.20

R. Gohra

Terapia pedagogiczna

3 b

czwartek

13.40 – 14.25

M. Nestorowicz

Chór

IV - VI

13.40 – 14.25

I. Brylowska

Terapia pedagogiczna

V - VI

13.40 – 14.25

G. Lisius

Kółko biologiczne

VI a, b

13.40 – 14.25

T. Mazur

Piłka nożna

VI - VIII

13.40 – 14.25

K. Dąbrowska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

VII a,b

14.35 – 15.20

I. Brylowska

Terapia pedagogiczna

3 a gimn.

14.35 – 15.20

A.Barzowska

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

VIII a,b,c

14.35 – 15.20

G. Lisius

Kłóko biologiczne

3 gimn.

piątek

13.40 – 14.25

M. Nestorowicz

Kółko muzyczne - chór

IV - VI

13.40 – 14.25

K. Ekowska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

VI a,b

14.35 – 15.20

D. Puchalska

Kółko przyrodnicze

VI - VII

14.35 – 15.20

A.Drobnik

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

IV a, b

14.35 – 15.20

L. Rojek

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego

VIII b

14.35 – 15.20

K. Ekowska

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

VII, VIII, 3 gimn.

14.35 – 15.20

D. Puchalska

Kółko przyrodnicze

VI - VII

14.35 – 15.20

M. Skowronek

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z historii i WOS-u

3 a,b

14.35 – 16.00

G. Wójcik

Etyka

VII, VIII, 3 gimn.

 

 

 

STRONA GŁÓWNA