STRONA GŁÓWNA

 
 

 

 

 

DZIEŃ KOBIET - Zapraszamy klasy 4-8 i 3 gim. jutro (15.03.) na 2. godz. lekcyjnej na I piętro - odczytamy wówczas oficjalnie nazwiska najsympatyczniejszych uczennic i wręczymy słodkie upominki.

 

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY świętujemy w naszej szkole poprzez kolorowe stroje (wiosenne, żywe kolory, koszule w kwiaty, krótkie spodenki itp.) i KOLOROWE ( NIE DO PARY!) SKARPETY, które eksponujemy, nakładając na nogawki spodni. W tym dniu prosimy SZANOWNYCH NAUCZYCIELI o to, by nie zadawali prac domowych, nie pytali i nie robili kartkówek;) Młodsze klasy mogą przygotować lekcje i je w tym dniu poprowadzić - oczywiście za przyzwoleniem nauczycieli.

 

 


 

 

DZIEŃ INTERESUJĄCEJ POSTACI - 31 stycznia uczniowie przebierają się za dowolną postać (swojego idola, bohatera książkowego, filmowego itp) - w widocznym miejscu powinni przyczepić napis z informacją o tym, za kogo się przebrali!


DZIEŃ KAPCIA - 1 lutego chętni uczniowie zakładają do szkoły kapcie i/lub piżamy.


WALENTYNKI - od 4 do 7 lutego w szkole zbierane będą zamówienia na dedykacje muzyczne i funkcjonować będzie poczta walentynkowa - liściki zostaną dostarczone do adresatów 8 lutego, tego dnia na przerwach będzie również można usłyszeć dedykacje i piosenki!